wtorek, 9 września 2014

ja, gaga i [przed]szkolne śniadania


Drodzy, ja wiem, że nie wypada, ale chciałam się tak odrobinkę pochwalić, że począwszy od numeru wrześniowego, patyskowe przepisy będzie można znaleźć w magazynie Gaga. Zaczynamy tematem na czasie, czyli artykułem o zdrowych, nadających się także dla alergików śniadaniach do szkoły lub przedszkola. Tak, tak... Pamiętam te czasy, gdy Jeremi musiał do przedszkola zabierać upichcone przeze mnie całodzienne wyżywienie. Jakże piękne wschody słońca miałam wówczas okazję oglądać! Lub też przyświecać sobie energią elektryczną, jako że o piątej rano w naszej szerokości geograficznej bywa zazwyczaj ciemno. Dlaczego piąta rano?, zapytacie. Ano dlatego, że jak już wspomniałam, musiałam do przedszkola przygotować śniadanie, drugie śniadanie, obiad, deser i podwieczorek. Następnie to wszystko ładnie popakować, czasem napisać list do Szanownych Pań Kucharek. Zaraz potem fru pod prysznic, ubieranki, szorowanie ząbków, odpalanie autka i w półtoragodzinną podróż przez całe miasto do matki-korpory, w której znajdowałam tamtymi czasy zatrudnienie. Na śniadanie dla mnie już czasu nie stawało. Ale co tam. Poczucie, że dziecię moje ma co jeść, syciło nie tylko moje ego, ale także owego ego opakowanie. Nic tak dobrze człowiekowi nie robi, jak poczucie dobrze spełnionego obowiązku...
A zatem zapraszam do salonów prasowych po magazyn Gaga! Oprócz moich przepisów znajdziecie tam oczywiście jeszcze wiele innych, arcyciekawych rzeczy ;)

9 komentarzy:

 1. Bardzo lubię ten magazyn. Z pewnością zajrzę do najnowszego numeru. Gratuluję współpracy! To duża sprawa i spore wyróżnienie.

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje! muszę wypatrzyć gdzieś ten numer :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ogromne gratulacje kochana, powinnaś wydawać swój magazyn z taką wiedzą i doświadczeniem :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak się cieszę, gratuluję i pędzę kupić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Robisz dobrą robotę dla tych wszystkich mam borykających się z takim faktem, jakim jest niestety coraz częściej spotykana alergia u dzieci. Niekiedy zaczyna się właśnie tak wcześnie, albo można ją nabyć w późniejszym okresie (ja tak mam).
  Gratuluję Ci tej współpracy:)

  OdpowiedzUsuń

Smakołyki uwielbiają Twoje komentarze i bardzo za nie dziękują!